Grafik lekcji dla uczniów LISTOPAD 2019
1 |
4. listopada godz. 10:00 |
Szkoła Podstawowa nr 354 | Szeregowy Wojciech Miś. Historia niedźwiedzia, który stał się żołnierzem | Jacek Radzymiński |
2 |
4. listopada godz. 12:00 |
Szkoła Podstawowa nr 255 | Spacer historyczny 11 XI 1918 | Michalina Żelazny |
3 |
5. listopada godz. 10:00 |
Szkoła Podstawowa Montessori im. św U. Ledóchowskiej | Urodziny Niepodległej, czyli o odzyskaniu niepodległości przez Polskę w 1918 r. | Jacek Radzymiński |
4 |
5. listopada godz. 10:00 |
Szkoła Podstawowa im. Wspólnej Europy w Zalesiu Górnym |
Cichociemni. Elita polskiej dywersji.
|
Barbara Pamrów |
5 |
5. listopada godz. 12:00 |
Szkoła Podstawowa nr 375 im. Orląt lwowskich | Nie ma cwaniaka nad dziecko z trzepaka – lata 80. XX w. w Polsce | Łukasz Kowalski |
6 |
5. listopada godz. 12:00 |
Prywatna szkoła Podstawowa im. Z. i J. Moraczewskich w Sulejówku | Ojcowie polskiej niepodległości | Jacek Radzymiński |
7 |
6. listopada godz. 10: 00 |
Szkoła Podstawowa Montessori im. św U. Ledóchowskiej | Baśka Murmańska – żołnierka Komendanta Piłsudskiego | Michalina Żelazny |
8 |
6. listopada godz. 10:00 |
Szkoła Podstawowa z oddziałami integracyjnymi nr 354 w Warszawie | Szeregowy Wojciech Miś. Historia niedźwiedzia, który stał się żołnierzem | Barbara Pamrów |
9 |
6. listopada godz. 12:00 |
Szkoła Podstawowa nr 203 | Kasztanka Piłsudskiego | Jacek Radzymiński |
10 |
6. listopada godz. 12:00 |
Szkoła Podstawowa nr 365 | 11 listopada 1918r. - odzyskanie niepodległości | Łukasz Kowalski |
11 |
7 listopada godz. 10:00 |
Szkoła Podstawowa nr 115 im. W.Turowskiej | Spacer edukacyjny Śladami ,,Kamieni na szaniec'' | Michalina Żelazny |
12 |
8. listopada godz. 10:00 |
Szkoła Podstawowa nr 397 | Urodziny Niepodległej, czyli o odzyskaniu przez Polskę niepodległości w 1918 roku | Barbara Pamrów |
13 |
8. listopada godz. 12:00 |
Szkoła Podstawowa im. Wspólnej Europy w Zalesiu Górnym | Leopold Lis ,,Kula'' | Jacek Radzymiński |
14 |
12. listopada godz. 10:00 |
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 240 | Urodziny Niepodległej, czyli jak Polska odzyskała niepodległość. | Barbara Pamrów |
15 |
12. listopada godz. 10:00 |
Szkoła Podstawowa nr 354 | Szeregowy Wojciech Miś. Historia niedźwiedzia, który stał się żołnierzem. | Jacek Radzymiński |
16 |
12. listopada godz. 12:00 |
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Gen. J.Filipowicza w Otwocku | 11 listopada 1918r. - odzyskanie niepodległości | Łukasz Kowalski |
17 |
12. listopada godz. 12:00 |
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Gen. J.Filipowicza w Otwocku | 11 listopada 1918r. - odzyskanie niepodległości | Jacek Radzymiński |
18 |
13. listopada godz. 10:00 |
Szkoła Podstawowa w Złotokłosie | Szeregowy Wojciech Miś. Historia niedźwiedzia, który stał się żołnierzem. | Jacek Radzymiński |
19 |
13. listopada godz. 10:00 |
Szkoła Podstawowa w Złotokłosie |
Szeregowy Wojciech Miś. Historia niedźwiedzia, który stał się żołnierzem. | Barbara Pamrów |
20 |
13. listopada godz. 12:00 |
Szkoła Podstawowa nr 240 | Ojcowie polskiej niepodległości | Jacek Radzymiński |
21 |
13. listopada godz. 12:00 |
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Gen. J.Filipowicza w Otwocku | 11 listopada 1918r. - odzyskanie niepodległości | Michalina Żelazny |
22 |
14. listopada godz. 10:00 |
Szkoła Podstawowa nr 271 | Orzeł Biały | Jacek Radzymiński |
23 |
14. listopada godz. 12:00 |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Familia w Brwinowie | 11 listopada 1918r. - Odzyskanie niepodległości | Łukasz Kowalski |
24 |
14. listopada godz. 12:00 |
Prywatna Szkoła Podstawowa im. Z i J. Moraczewskich | Spacer edukacyjny Warszawa marszałka Piłsudskiego | Michalina Żelazny |
25 |
15. listopada godz. 10:00 |
Szkoła Podstawowa nr 319 w Warszawie | Szkoła w PRL | Michalina Żelazny |
26 |
15. listopada godz. 10:00 |
Edukacja domowa | Leopold Lis "Kula" | Jacek Radzymiński |
27 |
15. listopada godz. 11:00 |
Katolickie Przeszkole Niepubliczne p.w. Aniołów Stróżów | Symbole narodowe | Barbara Pamrów |
28 |
15. listopada godz. 12:00 |
Szkoła Podstawowa w Łajskach | 11 XI 1918 - odzyskanie niepodległości | Jacek Radzymiński |
29 |
15. listopada godz. 12:00 |
Szkoła Podstawowa w Łajskach | 11 XI 1918 - odzyskanie niepodległości | Michalina Żelazny |
30 |
18. listopada godz. 10:00 |
Szkoła Podstawowa nr 48 | Skarby ze starej szafy | Jacek Radzymiński |
31 |
18. listopada godz. 10:00 |
Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów w Warszawie | A więc wojna | Barbara Pamrów |
32 |
18. listopada godz. 12:00 |
Szkoła Podstawowa nr 74 | Rozbiory | Michalina Żelazny |
33 |
19. listopada godz. 10:00 |
Szkoła Podstawowa nr 343 | Baśka Murmańska - żołnierka Komendanta Piłsudskiego | Barbara Pamrów |
34 |
19. listopada godz. 12:00 |
Szkoła Podstawowa nr 365 | Polska pod okupacją niemeicką i sowiecką | Michalina Żelazny |
35 |
20. listopada godz. 10:00 |
Szkoła Podstawowa nr 48 im. Adama Próchnika | Urodziny niepodległej, czyli jak Polska odzyskała niepodległość. | Michalina Żelazny |
36 |
20. listopada godz. 12:00 |
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 240 | Holocaust | Łukasz Kowalski |
37 |
22. listopada godz. 10:00 |
SP z Łajsk k. Legionowa | Rozbiory | Jacek Radzymiński |
38 |
22. listopada godz. 10:00 |
SP z Łajsk k. Legionowa | Rozbiory | Michalina Żelazny |
39 |
22. listopada godz. 12:00 |
Edukacja domowa | Orlęta lwowskie | Jacek Radzymiński |
40 |
22. listopada godz. 12:00 |
Szkoła Podstawowa nr 210 im. Bohaterów Pawiaka | Spacer edukacyjny Śladami ,,Kamieni na szaniec'' | Michalina Żelazny |
41 |
25. listopada godz. 10:00 |
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 240 | ,,Oświęcim to była igraszka...''Życie Witolda Pileckiego. | Łukasz Kowalski |
42 |
25. listopada godz. 10:00 |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Familia w Brwinowie | Kasztanka | Michalina Żelazny |
43 |
25. listopada godz. 12:00 |
VIII LO im. Władysława IV w Warszawie | Sztuka w służbie propagandy | Jacek Radzymiński |
44 |
27. listopada godz. 10:00 |
ZS nr 1 w Płońsku | Okupacja niemiecka i sowiecka | Łukasz Kowalski |
45 |
27. listopada godz. 10:00 |
ZS nr 1 w Płońsku | Zbrodnia katyńska | Jacek Radzymiński |
46 |
27. listopada godz. 12:00 |
Grupa Edukacji Domowej Legionowo | Historia oczami zwierząt - Orzeł Biały | Michalina Żelazny |
47 |
27. listopada godz. 12:00 |
The British School of Warsaw | Historia oczami dziecka - II wojna światowa | Barbara Pamrów |
48 |
28. listopada godz. 10:00 |
Szkoła Podstawowa nr 343 | Baśka Murmańska - żołnierka Komendanta Piłsudskiego | Barbara Pamrów |
49 |
29. listopada godz. 10:00 |
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 96 w Otwocku | Skarby ze starej szafy | Michalina Żelazny |
50 |
29. listopada godz. 12:00 |
The British School of Warsaw | Historia oczami dziecka - II wojna światowa | Barbara Pamrów |