Europejska Noc Muzeów z immersyjnymi lekcjami historii - Centralny Przystanek Historia im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, Warszawa 13-18 maja 2024

 
 
 
Zapraszamy na immersyjne lekcje historii!
 
W tygodniu przed Europejską Nocą Muzeów od 13 do 18 maja w godzinach: 10.00–18.00 zapraszamy do Strefy Nowych Technologii Centralnego Przystanku Historia im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego (Warszawa, ul. Marszałkowska 107, wejście od ul. Świętokrzyskiej).
 
Odwiedź Strefę Nowych Technologii i poznaj wszystkie edukacyjne projekty Biuro Nowych Technologii Instytutu Pamięci Narodowej. Przekonaj się, jak ciekawa i inspirująca jest nauka historii dzięki nowym technologiom.
 
Weź udział w immersyjnej lekcji historii. Czekają na Ciebie:
nowoczesne kapsuły gamingowe Orb X, które podnoszą gamingowe doświadczenia na zupełnie nowy poziom. Usiądź w ergonomicznym fotelu umieszczonym w kokpicie kapsuły, zamknij kopułę i ciesz się aż trzema ekranami naraz. Rozpocznij gry oparte na autentycznych wydarzeniach.
zestawy wirtualnej rzeczywistości (dostępne dla osób, które ukończyły 13 rok życia), dzięki którym przeniesiesz się wprost do realiów prezentowanego projektu.
 
Strefa Nowych Technologii – link do rejestracji na immersyjną lekcję historii:
 
Zapraszamy do Strefy Nowych Technologii! Wstęp wolny po wcześniejszej rejestracji!
 
do góry