Webinarium Wyzwania dla nauczycieli wynikające z wojny na Ukrainie

20-21 maja

Zapraszamy do udziału w seminarium „Wyzwania dla nauczycieli wynikające z wojny na Ukrainie” na platformie MS Teams.

Inwazja Rosji na Ukrainę to kolejny z kryzysów, z którymi mierzy się polska oświata. Na wiele problemów muszą Państwo odpowiadać jako jedyna osoba dorosła w sali lekcyjnej. Dlatego postaraliśmy się zgromadzić ekspertów z różnych dziedzin, aby ułatwić Państwu zbieranie informacji. W czasie webinarium zajmiemy się m. in. relacjami polsko-ukraińskimi w XX wieku, niebezpieczeństwami rosyjskiej propagandy, pracą z uczniami po traumie oraz zagadnieniami związanymi z integracją cudzoziemców w społeczeństwie. W sumie zaplanowaliśmy 13 godzin programu.

Szkolenie odbędzie się na platformie MS Teams, w piątek 20 maja w godzinach 18:00-22:10 i w sobotę 21 maja w godzinach 8:45-18:25. Szczegółowy plan seminarium zostanie opublikowany na stronach internetowych IPN.

Szkolenie jest bezpłatne, ale obowiązują zgłoszenia – mail na adres jacek.radzyminski@ipn.gov.pl. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, nazwę i adres szkoły/instytucji, w której Państwo pracują, oraz adres do wysyłki zaświadczenia (lub informację, że wystarczy Państwu wersja elektroniczna).

Liczba miejsc ograniczona.

 

do góry