Grafik lekcji dla uczniów - KWIECIEŃ 2018
L.P. |
TERMIN |
SZKOŁA |
TEMAT |
PROWADZĄCY |
1 |
4 kwietnia godz. 10:00 |
Przedszkole Publiczne Kwiatki św. Franciszka |
Symbole narodowe |
Jacek Radzymiński |
2 |
4 kwietnia godz. 10:00 |
Szkoła Podstawowa nr 88 im. Gabriela Narutowicza |
Spacer edukacyjny ,,11 listopada 1918 - miejsca, symbole, postacie |
Michalina Żelazny |
3 |
4 kwietnia godz. 12:00 |
Szkoła Podstawowa nr 314 im. Przyjaciół Ziemi |
„A więc wojna…”. Polski wrzesień 1939 roku |
Barbara Pamrów |
4 |
4 kwietnia godz. 12:00 |
Szkoła Podstawowa nr 98 z Oddziałami Integracyjnymi |
A więc wojna…”. Polski wrzesień 1939 roku |
Jacek Radzymiński |
5 |
5 kwietnia godz. 10:00 |
Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1 |
Prześladowani i aparat terroru |
Jacek Radzymiński |
6 |
5 kwietnia godz. 10:00 |
Przedszkole nr 159 | Skarby ze starej szafy | Magdalena Bogdan |
7 |
5 kwietnia godz. 12:00 |
Zespół Szkół Muzycznych |
Szeregowy Wojciech Miś. Historia niedźwiedzia, który został żołnierzem |
Michalina Żelazny |
8 |
5 kwietnia godz. 16:00 |
Zespół Szkół nr 3 w Mławie | Spacer miejscami związanymi z polskimi Sprawiedliwymi | Jacek Radzymiński |
9 |
6 kwietnia godz. 10:00 |
Przedszkole nr 159 |
Skarby ze starej szafy |
Magdalena Bogdan |
10 |
6 kwietnia godz. 10:00 |
Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów im.o. Kopczyńskiego |
Nie ma cwaniaka nad dziecko z trzepaka – lata 80. XX wieku w Polsce |
Michalina Żelazny |
11 |
6 kwietnia godz. 12:00 |
Szkoła Podstawowa nr 246 |
Szkoła w PRL |
Jacek Radzymiński |
12 |
7 kwietnia godz. 9:30 |
Hufiec ZHP Kolno | Gra miejska: Śladami bohaterów "Kamieni na szaniec" | Jacek Radzymiński |
13 |
9 kwietnia godz. 10:00 |
ZS im. Prezydenta Ignacego Mościckiego w Zielonce |
`Święta Polski Ludowej |
Michalina Żelazny |
14 |
9 kwietnia godz. 12:00 |
Gimnazjum Niepubliczne Kolegium św. St. Kostki |
Gra miejska,,Śladami Kamieni na szaniec'' |
Michalina Żelazny |
15 |
9 kwietnia godz. 12:00 |
ZSM I st. im. St. Moniuszki | Szeregowy Wojciech Miś. Historia niedźwiedzia, który został żołnierzem | Magdalena Bogdan |
16 |
10 kwietnia godz. 10:00 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 |
Szkoła w PRL |
Michalina Żelazny |
17 |
10 kwietnia godz. 10:00 |
Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1 |
Polacy ratujący Żydów w czasie II wojny światowej |
Jacek Radzymiński |
18 |
10 kwietnia godz. 12:00 |
Edukacja domowa | Holocaust | Magdalena Bogdan |
19 |
10 kwietnia godz. 12:00 |
Szkoła Podstawowa nr 86 | Szeregowy Wojciech Miś. Historia niedźwiedzia, który został żołnierzem | Michalina Żelazny |
20 |
11 kwietnia godz. 10:00 |
Szkoła Branżowa I Stopnia nr 51 | Zbrodnia wołyńska | Magdalena Bogdan |
21 |
11 kwietnia godz. 10:00 |
Szkoła Podstawowa nr 63 im. Zawiszy Czarnego |
Spacer edukacyjny ,,11 listopada 1918 roku - miejsca, symbole, postacie'' | Michalina Żelazny |
22 |
12 kwietnia godz. 10:00 |
Szkola Podstawowa nr 1 im. T.Kościuszki | Warszawa przed II wojną światową, w czasie wojny i po wojnie | Michalina Żelazny |
23 |
12 kwietnia godz. 10:00 |
Szkola Podstawowa nr 1 im. T.Kościuszki | Warszawa przed II wojną światową, w czasie wojny i po wojnie | Magdalena Bogdan |
24 |
12 kwietnia godz. 12:00 |
Szkoła Podstawowa nr 94 | Orlęta lwowskie | Michalina Żelazny |
25 |
13 kwietnia godz. 10:00 |
Gimnazjum przy Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Zielonce | Warszawa przed II wojną światową, w czasie wojny i po wojnie | Magdalena Bogdan |
26 |
13 kwietnia godz. 10:00 |
Gimnazjum przy Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Zielonce | Warszawa przed II wojną światową, w czasie wojny i po wojnie | Michalina Żelazny |
27 |
13 kwietnia godz. 12:00 |
Szkoła Podstawowa nr 210 | 11 listopada 1918r. - odzyskanie niepodległości | Jacek Radzymiński |
28 |
16 kwietnia godz. 10:00 |
Szkoła Podstawowa nr 210 | 11 listopada 1918r. - odzyskanie niepodległości | Jacek Radzymiński |
29 |
16 kwietnia godz. 10:00 |
Szkoła Podstawowa nr 48 | Szeregowy Wojciech Miś. Historia niedżwiedzia, który został żołnierzem. | Michalina Żelazny |
30 |
16 kwietnia godz. 12:00 |
Przedszkole nr 148 | Baśka Murmańska - żołnierka Komendanta Piłsudskiego | Jacek Radzymiński |
31 |
17 kwietnia godz. 10:00 |
Szkoła Podstawowa nr 210 | 11 listopada 1918r. - odzyskanie niepodległości | Jacek Radzymiński |
32 |
17 kwietnia godz. 10:00 |
Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1 | Holocaust | Michalina Żelazny |
33 |
17 kwietnia godz. 12:00 |
Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1 | Żołnierze Wyklęci | Jacek Radzymiński |
34 |
18 kwietnia godz. 10:00 |
Szkoła Przysposabiająca do Pracy nr 2 | Warsztaty dla uczniów niepełnosprawnych 5/6 | Magdalena Bogdan |
35 |
18 kwietnia godz. 10:00 |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 74 im. bł. H. Koźmińskiego |
Braki, kartki, kolejk- życie codzienne w latach 80. XX wieku w Polsce | Michalina Żelazny |
36 |
18 kwietnia godz. 12:00 |
Szkoła Podstawowa nr 87 | Getto warszawskie | Jacek Radzymiński |
37 |
18 kwietnia godz. 12:00 |
Szkoła Podstawowa nr 87 | Getto warszawskie | Magdalena Bogdan |
38 |
19 kwietnia godz. 10:00 |
Szkoła Podstawowanr 74 | Braki, kartki, kolejk- życie codzienne w latach 80. XX wieku w Polsce | Magdalena Bogdan |
39 |
19 kwietnia godz. 10:00 |
Szkoła Podstawowa nr 133 | Spacer śladami bohaterów "Kamieni na szaniec" | Michalina Żelazny |
40 |
19 kwietnia godz. 12:00 |
ZS im. Prezydenta Ignacego Mościckiego | Polacy na frontach II wojny światowej | Jacek Radzymiński |
41 |
20 kwietnia godz. 10:00 |
Szkoła Podstawowa nr 133 im. S. Czarnieckiego | Szeregowy Wojciech Miś. Historia niedżwiedzia, który został żołnierzem. | Michalina Żelazny |
42 |
20 kwietnia godz. 12:00 |
Szkoła Podstawowa nr 88 im. Gabriela Narutowicza |
Spacer edukacyjny ,, 11 listopada 1918 - miejsca, postacie, symbole'' |
Michalina Żelazny |
43 |
25 kwietnia godz. 10:00 |
Szkoła Przysposabiająca do Pracy nr 2 | Warsztaty dla uczniów niepełnosprawnych 5/6 | Magdalena Bogdan |
44 |
25 kwietnia godz. 10:00 |
Miejskie Gimnazjum w Zielonce | Fenomen "Solidarności" | Barbara Pamrów |
45 |
25 kwietnia godz. 12:00 |
Miejskie Gimnazjum w Zielonce | Stan wojenny | Michalina Żelazny |
46 |
25 kwietnia godz. 12:00 |
Szkoła Podstawowa nr 63 im. Zawiszy Czarnego | Spacer edukacyjny ,,11 listopada 1918 roku - miejsca, symbole, postacie'' | Michalina Żelazny |
47 |
26 kwietnia godz. 10:00 |
Szkola Podstawowa nr 94 | Spacer edukacyjny ,,11 listopada 1918 roku - miejsca, symbole, postacie'' | Michalina Żelazny |
48 |
26 kwietnia godz. 10:00 |
Szkoła Podstawowa im. ks. J. Twardowskiego w Chylicach | Braki, kartki, kolejki - życie codzienne w latach 80. XX wieku w Polsce | Jacek Radzymiński |
49 |
26 kwietnia godz. 12:00 |
Szkoła Podstawowa nr 220 | Getto warszawskie | Barbara Pamrów |
50 |
27 kwietnia godz. 10:00 |
Miejskie Gimnazjum w Zielonce | Fenomen "Solidarności" | Barbara Pamrów |
51 |
27 kwietnia godz. 12:00 |
Miejskie Gimnazjum w Zielonce | Odzyskanie niepodległości | Barbara Pamrów |