OFERTA EDUKACYJNA 2020/2021

Szanowni Państwo, podobnie jak w latach poprzednich, prezentujemy  Państwu nasze propozycje  edukacyjne, które adresowane są do szerokiego grona odbiorców: uczniów, studentów, nauczycieli i pasjonatów  historii. W  ofercie  znajdą  Państwo  lekcje,  warsztaty,  projekty  oraz  seminaria  adresowane  zarówno  do  uczniów  wszystkich  typów  szkół  jak  i  do  nauczycieli.  Pasjonatów  historii  zapraszamy  na  konferencje,  wykłady,  dyskusje oraz promocje książek i pokazy  filmów. Zachęcamy do korzystania z oferty  wydawniczej IPN. 

 W drugiej połowie 2020 roku przypadają  ważne  rocznice  historyczne,  m.in.  100.  rocznica bitwy warszawskiej, 40. rocznica  powstania  NSZZ  „Solidarność”  czy  50.  rocznica  protestów  robotniczych  na  Wybrzeżu.  Przypominać  je  będziemy  na  wystawach prezentowanych w Przystanku  Historia, seminariach i lekcjach.

W roku szkolnym 2020/2021 nasze działania zamierzamy  realizować nie tylko w Przystanku  Historia, ale także przestrzeni wirtualnej. Wszystkie  wydarzenia w Centrum Edukacyjnym odbywają się z zachowaniem wymogów sanitarnych  wynikających z epidemii koronawirusa. Ze względu na sytuację  epidemiczną w Polsce nasza oferta może ulec modyfikacji. 

Pliki do pobrania

do góry