Centrum Edukacyjne Przystanek Historia

Seminarium Systemowe czy opozycyjne, Czerwone czy Wojskowe – Droga tzw. Powązek Wojskowych do Panteonu Narodowego - zgłoszenia - Aktualności -

Instytut Pamięci Narodowej

Nawigacja

Seminarium Systemowe czy opozycyjne, Czerwone czy Wojskowe – Droga tzw. Powązek Wojskowych do Panteonu Narodowego - zgłoszenia

26 września (sobota), godz. 9:30

UWAGA: LIMIT MIEJSC ZOSTAŁ WYCZERPANY. KOLEJNE ZGŁOSZENIA BĘDĄ WPISYWANE NA LISTĘ REZERWOWĄ.

ZE WZGLĘDU NA DUŻE ZAINTERESOWANIE PLANUJEMY ZORGANIZOWANIE II EDYCJI SEMINARIUM W INNYM TERMINIE - SZCZEGÓŁY ZOSTANĄ OGŁOSZONE NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ.

 

Szanowni Państwo,

pomimo niesprzyjającej planowaniu sytuacji epidemicznej w kraju zapraszamy serdecznie na pierwsze szkolenie dla nauczycieli w roku szkolnym 2020/2021.

Seminarium Systemowe czy opozycyjne, Czerwone czy Wojskowe – Droga tzw. Powązek Wojskowych do Panteonu Narodowego odbędzie się 26 września. Spotykamy się w Przystanku Historia przy Marszałkowskiej 21/25 o godzinie 9:30. 

W czasie seminarium zapoznają się Państwo z propozycjami i publikacjami Instytutu dotyczącymi Wojskowych Powązek i wezmą udział w spacerze historycznym po cmentarzu, gdzie przyjrzymy się burzliwej historii jednej z ważniejszych polskich nekropolii w XX wieku. Zakończenie seminarium planowane jest na godzinę 14:00. 

Udział w seminarium jest bezpłatny, ale w związku z obecnymi restrykcjami liczba miejsc pozostaje ograniczona. Uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania aktualnych przepisów dotyczących dystansu społecznego. Na cmentarz planowany jest przejazd komunikacją miejską.

 

Zgłoszenia przyjmuje Jacek Radzymiński pod adresem mailowym jacek.radzyminski@ipn.gov.pl.

W zgłoszeniu prosimy o podanie nazwy szkoły/instytucji, w której Państwo pracujecie.

 

 

do góry