Wracamy!

Szanowni Państwo,

Zgodnie z zarządzeniem Prezesa IPN z 4 czerwca 2020 r. Przystanek Historia Centrum Edukacyjne IPN im. Janusza Kurtyki wznawia działalność w ograniczonym zakresie.

 

1. Osoby z objawami zbliżonymi do SARS COVID-19 nie będą wpuszczane na teren Przystanku Historia.

2. Po wejściu do budynku należy obowiązkowo zdezynfekować ręce – dozowniki z płynem odkażającym znajdują się przy recepcji. Szatnia jest nieczynna.

3. W trakcie całej wizyty w Przystanku Historia obowiązuje noszenie własnej maseczki lub przyłbicy ochronnej. Należy bezwzględnie stosować się do zaleceń obsługi.

4. Wystawy można zwiedzać od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-17:30. Ostatnie wejście o godzinie 17:15.

5. Jednocześnie w sali wystawienniczej może przebywać do 8 osób. Należy poruszać się zgodnie z wyznaczonym kierunkiem, zachowując co najmniej 2-metrowy dystans od pozostałych zwiedzających.

6. Podczas spotkań otwartych obowiązuje limit uczestników – jednocześnie na widowni może przebywać do 30 osób, nie licząc obsługi. Należy przestrzegać zasady dystansu społecznego i siadać wyłącznie na dostępnych krzesłach. Transmisje i nagrania ze spotkań są dostępne w mediach społecznościowych IPN.

7. Lekcje prowadzone są wyłącznie online – szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej www.centrumedu.ipn.gov.pl. Spotkania odbywają się bez udziału publiczności,

8. Biblioteka i czytelnia są zamknięte dla publiczności. Zachęcamy do korzystania z materiałów edukacyjnych IPN dostępnych online.

do góry